Щоб забезпечити дітей із садків та школи «Тотоша» здоровим, свіжим та збалансованим харчуванням, ми вирішили піти на великий та значущий крок – відкрити власну дитячу кухню. Ішли ми до цього довго й завзято: навчалися, шукали ідеальне приміщення за вимогами системи HACCP, консультувалися, опитували батьків, вихователів і навіть дітей (так, вони важливі експерти в цій сфері!), робили правильний ремонт, закуповували обладнання та начиння, шукали надійних та чесних постачальників продуктів, які можуть похвалитися не тільки сертифікатами, а й свіжими, справді якісними продуктами, налагоджували та відточували всі процеси, а також отримували документи. І ось у грудні непростого для всіх 2020 року ми це зробили – запустили власну дитячу кухню. І в ній є все, що необхідно професійним кухарям, щоб готувати найкориснішу їжу для наших дітей.

Чому ми впевнені у своєму дитячому харчуванні?

У співпраці з досвідченими технологами та спеціалістами з системи HACCP ми обладнали кухню за всіма сучасними стандартами та отримали необхідні для закладу дитячого харчування документи.

Розробили меню на основі 10-річного досвіду годування дітей у наших дитячих садках. Це меню унікальне тим, що воно максимально задовольняє потреби та смаки дітей, наближено до звичного домашнього харчування і повністю відповідає державним вимогам до харчування дошкільнят.

Страви готуються за 5-15 хвилин їзди від наших садків та школи. Доставка здійснюється 3 рази на день, тому діти отримують найсвіжіше харчування. Уявіть собі, ось тільки приготувався борщик, його зняли з плити, розлили в спеціальні гастро-термо-ємності, а через 15 хвилин він вже в білій тарілці чекає, поки ваш малюк вимиє руки і почне його із задоволенням їсти! Саме про це ми мріяли, запускаючи власну кухню.

У нашій чудовій команді працюють кухарі з вищою освітою та великим досвідом роботи у сфері дитячого харчування. Ви б бачили їх у роботі! Яку ароматну випічку вони печуть, як круто вміють піднести дітям корисні продукти, щоб вони їх їли із задоволенням, як переживають за якість та кількість, щоб дітки були ситі та щоб їм обов'язково було смачно.

Ми працюємо за договорами з перевіреними постачальниками свіжих та екологічних продуктів. Це дозволяє нам готувати максимально корисні та вітамінізовані страви. У процесі приготування страв ми завжди наголошуємо на збереженні вітамінів і корисних речовин у продуктах, тому уникаємо надмірної термічної обробки.

Також хочемо звернути вашу увагу, що ми надаємо вам 4 види меню на вибір:

Стандартне

Збалансоване меню, яке містить смачні та корисні для здоров'я страви з м'ясом, рибою, різними крупами та овочами, хлібобулочними виробами та молочними продуктами.

Вегетарианське

Цей варіант підійде дітям, які не вживають тваринний білок. Він замінений рослинним (бобові та тофу). Супи, основні страви, десерти та напої – в їх основі виключно натуральні компоненти рослинного походження.

Безлактозне

Це меню для дітей, які не використовують продукти, що містять лактозу. В основі меню - дитяча їжа на рослинному молоці та інші безпечні для їхнього здоров'я продукти.

Безглютеновое

Якщо дитина страждає на непереносимість глютена, це меню розроблено спеціально для нього. Воно містить крупи, макарони, випічку із безглютенової сировини.

Щотижня ви будете отримувати в Вайбер-групу садка або школи меню на наступний тиждень, щоб завжди бути в курсі, чим ми годуватимемо вашого малюка в наступні 5 днів.
Ну, а найкращими відгуками про нашу кухню є хороший апетит дітей. У цьому ви вами переконаєтеся, коли ваш малюк буде захоплено розповідати вам, як пройшов його день і що він сьогодні їв ))