Потрапляючи до садочка «Дім дружби», дитина занурюється у доброзичливе, дружнє розвивальне середовище.

Тут її радісно устрічають і приймають як неповторну особистість. Такий підхід сприяє різнобічному розвитку і формуванню самостійного мислення.

Згодом дитина не боятиметься проявляти різні грані своєї індивідуальності.

Запис до садочку

«Тотоша. Дім Дружби» - це садок, в якому Ваша дитина ніколи не нудьгуватиме!

Тут ви знайдете багато переваг, серед них:

Насичене подіями дитсадкове життя:

  • авторська програма занять, розроблена саме для вашого віку, котра включає розвиток мови, читання, письмо, математику, логіку, знайомство з навколишнім світом;
  • хореографія і музичні заняття,
  • англійська мова,
  • захоплююча проектна діяльність,
  • творчість в усіх її проявах (від малювання до пап'є-маше),
  • різні екскурсії, прогулянки та подорожі містом.

Дбайливий та уважний догляд за дитиною, а також грамотний розвиток дитячої самостійності. Дуже смачне харчування і тематичні майстер-класи від нашої кулінарної феї. Маленькі та дуже дружні групи дітей. Індивідуальний підхід до кожної дитини - у нас легко адаптуються навіть найменші діти.  Книга-щоденник, яка на довгі роки стане пам'яткою про щасливі моменти дитинства.

Зверніть увагу на наші прогресивні методики, програми і підходи до навчання.

Унікальні авторські програми загального розвитку і підготовки до школи, в яких враховані всі необхідні для кожного віку аспекти, теми і знання. Вам не потрібно буде додатково водити дитину на заняття з підготовки до школи, на розвивалки, музику та англійську мову. У нашому садочку подбали про якість і кількість необхідних занять! Насичена та цікава проектна діяльність допомагає дітям розвинути креативність, комплексне бачення і розуміння світу, вміння працювати в команді та самостійно, вміння розуміти зв'язки між поняттями і явищами.

Ми прагнемо створити дітям найкращі умови для щасливого насиченого і яскравого дитинства. Дати їм ті знання і вміння, які допоможуть почувати себе легко і комфортно в навколишньому світі: дружити, працювати в команді та самостійно, спілкуватися, сприймати і засвоювати нові знання, нестандартно мислити, творити, не боятися виступати перед аудиторією, проявляти ініціативу, бути відкритими новому. Ми намагаємося займатись не рутинними справами, а запалити вогник цікавості в очах дитини. У такій атмосфері і однолітки з групи, і педагоги стають близькими друзями, діти вчаться довіряти оточуючим, зав'язувати знайомства, підтримувати контакти, розвивати навички спілкування, а це, як відомо, дуже важливо для подальшого становленняо собистості. Батьки, які оцінили роботу наших педагогів, приводять сюди другу і третю дитину. Девіз дитячого садочка «Дім дружби»: ми одна велика сім'я. Ми робимо все, що в наших силах, аби вашим дітям було комфортно, радісно і цікаво відвідувати дитячий садок.

8.00 - 9.00 прийом дітей

9.00 - 9.10 ранкова гімнастика

9.10 - 9.25 підготовка до сніданку, сніданок

9.30 - 10.00 перше заняття

10.00 – 10.30 друге заняття

10.30 – 11.00 третє заняття

11.00 - 11.20 фруктова тарілка

11.20 - 12.45 прогулянка

12.45 - 13.20 підготовка до обіду, обід

13.20 - 16.00 тиха година

16.15 - 16.25 полуденок

16.30 - 17.00 перше вечірнє заняття

17.00 – 17.30 друге вечірнє заняття

17.30 - 18.30 прогулянка

18.30 – 19.00 спілкування з батьками

Відеовідгуки

8.00 - 13.30 (з харчуванням) – 7000 грн.

8.00 - 19.00 (з харчуванням)–8000 грн.

Адаптація - година – 150 грн

Запис до садочку

Приватний садочок «Тотоша. Дім дружби» на Троєщині знаходится за адресою: вул. Милославська, 47-а