Потрапляючи до «Дому дружби Тотоша», дитина занурюється у доброзичливе, дружнє розвивальне середовище.

Тут її радісно устрічають і приймають як неповторну особистість. Такий підхід сприяє різнобічному розвитку і формуванню самостійного мислення.

Згодом дитина не боятиметься проявляти різні грані своєї індивідуальності.

ЗАПИСАТИСЯ

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Тут ви знайдете багато переваг, серед них:

Насичене подіями життя:

  • авторська програма занять, розроблена саме для вашого віку, котра включає розвиток мови, читання, письмо, математику, логіку, знайомство з навколишнім світом;
  • хореографія і музичні заняття,
  • англійська мова,
  • захоплююча проектна діяльність,
  • творчість в усіх її проявах (від малювання до пап’є-маше),
  • різні екскурсії, прогулянки та подорожі містом.

Дбайливий та уважний догляд за дитиною, а також грамотний розвиток дитячої самостійності.

Дуже смачне харчування і тематичні майстер-класи від нашої кулінарної феї.

Маленькі та дуже дружні групи дітей.

Індивідуальний підхід до кожної дитини – у нас легко адаптуються навіть найменші діти.

 Книга-щоденник, яка на довгі роки стане пам’яткою про щасливі моменти дитинства.

Зверніть увагу на наші прогресивні методики, програми і підходи до навчання.

Унікальні авторські програми загального розвитку і підготовки до школи, в яких враховані всі необхідні для кожного віку аспекти, теми і знання.

Вам не потрібно буде додатково водити дитину на заняття з підготовки до школи, на розвивалки, музику та англійську мову.

У нашому садочку подбали про якість і кількість необхідних занять!

Насичена та цікава проектна діяльність допомагає дітям розвинути креативність, комплексне бачення і розуміння світу, вміння працювати в команді та самостійно, вміння розуміти зв’язки між поняттями і явищами.

Ми прагнемо створити дітям найкращі умови для щасливого насиченого і яскравого дитинства. Дати їм ті знання і вміння, які допоможуть почувати себе легко і комфортно в навколишньому світі: дружити, працювати в команді та самостійно, спілкуватися, сприймати і засвоювати нові знання, нестандартно мислити, творити, не боятися виступати перед аудиторією, проявляти ініціативу, бути відкритими новому.

Ми намагаємося займатись не рутинними справами, а запалити вогник цікавості в очах дитини. У такій атмосфері і однолітки з групи, і педагоги стають близькими друзями, діти вчаться довіряти оточуючим, зав’язувати знайомства, підтримувати контакти, розвивати навички спілкування, а це, як відомо, дуже важливо для подальшого становленняо собистості.

Батьки, які оцінили роботу наших педагогів, приводять сюди другу і третю дитину. Девіз «Дому Дружби»: ми одна велика сім’я, адже ми робимо все, що в наших силах, аби вашим дітям було комфортно, радісно і цікавощодня прокидатись і бігти по нові знання, веселі ігри та цікаві проекти.

8.00 - 9.00 прийом дітей

9.00 - 9.10 ранкова гімнастика

9.10 - 9.25 підготовка до сніданку, сніданок

9.30 - 10.00 перше заняття

10.00 – 10.30 друге заняття

10.30 – 11.00 третє заняття

11.00 - 11.20 фруктова тарілка

11.20 - 12.45 прогулянка

12.45 - 13.20 підготовка до обіду, обід

13.20 - 16.00 тиха година

16.15 - 16.25 полуденок

16.30 - 17.00 перше вечірнє заняття

17.00 – 17.30 друге вечірнє заняття

17.30 - 18.30 прогулянка

18.30 – 19.00 спілкування з батьками

Тетяна Воробйова

адміністратор садочка "Тотоша. Дім дружби"

 

Лариса Крадьонова

вихователь, педагог підготовки до школи

Професійне кредо: "Вчителями повинні бути люди чесні, діяльні та працьовиті. Не тільки для годиться, а й насправді вони повинні бути живими взірцями чеснот, що їх вони мають прищепити".
За освітою Лариса філолог, викладач української мови і літератури. Вищу освіту здобула в НПУ ім. М. Драгоманова, пройшла курс навчання практичної психології та соціальної роботи "Психогенез", навчання в центрі " Маленький принц" - системно-феменологічний підхід до розвитку дітей. У Лариси 19 років педагогічного стажу.
Любов до дітей, уважність до деталей, пунктуальність та оптимізм – її особисті якості. Лариса вважає, що головне досягнення вчителя – це успіхи його учнів, а тому оволодіння передовим педагогічним досвідом та його аналіз знаходиться на першому плані.
У вільний час Лариса займається вивченням іноземних мов.

Гайдай Юлія

викладач англійської мови та LEGO-rконструювання, вихователь садочку «Дім Дружби «Тотоша»

"Правильно навчає той - хто навчає цікаво."

Освіта: Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова
Факультет: Іноземна Філологія
Спеціальність: Вчитель англійської, французьської мови та літератури

Юлія має 6 років стажу викладання в дошкільних закладах освіти. Постійно розвивається та навчається, відвідує різноманітні семінари та тренінги. За період роботи в мережі «Тотоша» нею було відкрито наступні студії: «Лего-конструювання», «Термомозаїка», «English club”.

ЖИТТЄВЕ КРЕДО “Візьми промінь світла і спрямуй його туди, де панує темрява. Візьми усмішку і подаруй її тому, хто її потребує. Візьми доброту і дай її тому, хто сам не вміє віддавати. Візьми віру і віддай її кожному, хто немає її. Візьми любов і неси її світові”

Моя педагогічна філософія “Дитина не може чекати щастя, вона нетерпляча. Вона хоче і повинна бути щасливою сьогодні, зараз і завжди!!! І який же я педагог, якщо кожна секунда спілкування зі мною не робить її щасливою і радісною, і, звичайно ж, розумною і досвідченою”

ЗАПИСАТИСЯ

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Адреса: м. Київ, вул. Милославська, 47а Телефони: +38 (050) 974-50-35, +38 (067) 384-35-14