На думку фахівців, дитина добре засвоює іноземну мову приблизно з двох років, тому що в цей період якраз відбувається інтенсивний розвиток мовлення.

І більш раннє вивчення іноземної мови може гальмувати процес засвоєння рідної мови.

Тобто дитина почне пізніше говорити, і в якихось ситуаціях буде змішувати мови.

Не варто цього лякатися, це тимчасове явище, і дуже скоро за умови регулярності занять, як англійською, так і українською (обов'язково потрібно читати малюкові книжки рідною мовою, спілкуватися з ним), ваша дитина почне легко розмовляти відразу двома мовами.

 

Запис до садочку

 

Які ж найголовніші особливості нашого англійського садочка «Тотоша»?

По-перше, це, звичайно ж, імітована англомовне середовище. Наша методика передбачає повне занурення дитини у мовне середовище. Процес навчання в нашому дитячому садку зовсім не обмежується заняттями. Розвиток і навчання малюків, в тому числі і англійської мови, відбувається... безперервно. Цьому сприяє розвиваюче середовище, що оточує дітей, спілкування з розумними, цікавими і люблячими дорослими, численні ігри, свята, проекти.

Що таке наші проекти, пояснити не так просто. Певний час ми вивчаємо нову велику тему. Наприклад «Тварини», «Космос» або «Місто», і все наше життя в цей період вирує навколо неї. Заняття, ігри, пісні, вірші, книги, розмови, розвиваюче середовище, одним словом, все навколо присвячене цій темі.

Проекти допомагають нашим малюкам не просто отримувати нову інформацію, а й «проживати» її на власному досвіді. Не просто завчати лексику, а використовувати її в іграх, розмовах, сценках. Це дуже корисно і ДУЖЕ цікаво.

Всім відомо, що при зануренні в мовне середовище, засвоєння мови відбувається набагато успішніше, ніж заняття з найпрекраснішим викладачем по кілька годин на день. І малюки – це не виняток. Адже маленькі діти максимально налаштовані на засвоєння всього нового. На засвоєння мови в тому числі. У нашому саду «Тотоша» діти вивчають англійську мову не стільки за столом в організованій формі заняття, скільки в природньому середовищі. Жодне заняття не схоже у нас на звичайний нудний урок. Ми не кажемо: сидіть і слухайте. Ми кажемо: йдіть сюди, дивіться, як цікаво! Усі наші методики – ігрові. Ми вміємо головне – зробити так цікаво, що дітям стає байдуже, якою мовою розмовляти! Англійською ми готуємося до свят, робимо фізичні вправи, малюємо картини. Що більше ваш малюк буде слухати автентичних пісень, дивитися англійські мультфільми і слухати носіїв, то краще. Адже необхідно для нього створити таке середовище, що буде цікаве й привабливе для дитини, а також враховуватиме багато аспектів її розвитку розвитку.

Упродовж дня діти проживають в англійському дитсадку низку побутових і соціальних ситуацій, з яких, у цілому, і складається їхнє життя. Все це супроводжується англійської вимовою. Не дивно, що з часом англійською починають говорити і самі малюки. Спочатку не дуже впевнено вони починають повторювати слова і словосполучення за дорослими. Вони починають формулювати свої питання і прохання англійською. Мова, засвоєна таким чином, спочатку може бути не дуже правильною, з точки зору граматики. Але вона жива, спонтанна, прикладна. Для наших малюків англійська мова справді стає другою рідною мовою. Ми впевнені, вони ніколи не зіткнуться зі страхом заговорити англійською. Діти «Тотоша» на питання: «Do you speak English?» Впевнено відповідають: «Yes. I do».

Англійську ми освоюємо не лише через мовне середовище. На наших заняттях ми співаємо англійські пісні, вчимо англійські вірші, читаємо казки англійською. На уроках образотворчого мистецтва діти творять, слухаючи англомовні підказки викладача.
Ми впевнені, що вивчення будь-якої мови не повинне і не може обмежуватися простим завченням слів. Ми вчимо наших малюків не тільки спілкуватися. Ми прагнемо навчити їх розуміти культуру країни мови, що вивчається, її історію, цінності, традиції.

Ще одна важлива частина навчального процесу в нашому садку, – це англійський театр.

Ми не просто роздаємо ролі і вивчаємо свої слова. Ми перетворюємося на справжніх акторів. Читаємо і перечитуємо п'єсу, говоримо про характери персонажів, про те, чому вони роблять ті чи інші вчинки. Крім того, ми вчимося передавати найрізноманітніші емоції, правильно рухатися і говорити на сцені. А оскільки наші спектаклі ми і показуємо англійською, це, крім усього іншого, ще й чудова мовна практика. Наприкінці місяця всі діти не тільки знають свої ролі, але і можуть переказати весь спектакль, кожну репліку, від початку до кінця.
Ми проти того, щоб витрачати безцінний час дитини на нудне сидіння за столом і розглядання блідих картинок. Ми знаємо, щоб навчання було ефективним, воно повинне бути захоплюючим. Кожен урок повинен бути яскравим, несподіваним. Від навчання дитині має перехоплювати подих, і наше завдання зробити кожен день дитини емоційно насиченим. Зробити так, щоб, вибігаючи ввечері до своїх батьків, він із захопленням кричав: «Мама, тато, сьогодні ТАКЕ було!». І, так! У нас це виходить!

Ми впевнені, що час дитини безцінний. Саме в ранньому віці діти здатні засвоювати знання і прогресувати з феноменальною швидкістю. А ще в цьому віці так важливо награтися, навчитися правильно вибудовувати соціальні відносини, дружити, долучитися до мистецтва і музики, дізнатися багато нового про цей величезний чудовий світ. А тому ми не витрачаємо їх час на монотонні пояснення, нудні заняття, рутинні процедури. Завдання педагогів англійської садка «Тотоша» – зробити так, щоб кожна хвилина дитячого часу була проведена з максимальною користю, була наповнена радістю відкриття нового, щастям від простого людського спілкування, спілкування із дорослими і маленькими друзями.

Завжди раді бачити вас і ваших діток!

Запис до садочку

08.00 – 08.30 Зустріч діток. Ранкове привітальне коло

08.30 – 08.45 Гімнастика

08.45 – 09.00 Сніданок

09.00 – 10.00 Інтегроване розвиваюче заняття

10.00 – 10.30 Розвиваюче заняття за розкладом

10.30 – 11.00 Гігієна. Ланч

11.00 – 12.00 Прогулянка на свіжому повітрі

12.00 – 12.30 Читання казок. Розвиваючі заняття за розкладом

12.30 – 13.15  Підготовка до обіду. Обід

13.15 – 15.40  Підготовка до сну. Тиха година

15.40 – 16.00 Гімнастика пробудження

16.00 – 16.30 Полуденок

16.30 – 17.30 Додаткові розвиваючі заняття за розкладом

17.30 – 18.30 Прогулянка на свіжому повітрі

18.30 – 19.00 Вечеря. Спілкування з батьками. Повернення діток додому

Запис до садочку

Светлана

Хочу выразить благодарность всему коллективу Английского детского садика. После того, как мы год с плачем, истериками и нервами посещали государственный садик,, нам есть с чем сравнить. Самое главное для нас- это видеть нашу малышку спокойной, улыбчивой, радостно встречающей новый день. А не с трясущимися руками, плачущую отрывать каждый день от себя... тяжело вспоминать даже...Дорогие наши, вы делаете Большое Дело, и вам огромное за это Спасибо. Каждый день ребенок напевает новые песни, английский подтянули ощутимо, но самое главное -это ощущение комфорта, доброжелательного, любящего отношения, которое дети чувствуют. В общем моя девочка из нервного, испуганного, слезливого, всего боящегося малыша превратилась в коммуникабельного, улыбчивого, активного и общительного человечка. Спасибо!

Елена

Хочу написать отзыв про этот замечательный садик! Огромное спасибо всему пед. составу садика! Ребенок мой маленькая, 2.3 годика. Ходили в гос садик-нам ужасно не повезло, там ребенком не занимались, он плакал все время. А тут-красота...чтоб вы понимали до конца 1-й недели доченька оставалась уже до конца дня! Я была счастлива! Тут ей занимаются, и на ручках носили первое время, и кормили, и развлекали. 1-ю неделю с ней все время был кто-то! и только с ней занимался 1 воспитатель! приводите сюда деток своих, не спорю-дороговато! но оно того стоит....лучше, чем тут-нигде не будут заниматься. Ребенок маленький, но уже на целый день остается. Я реальная мама)) пишу не потому что кто-то сказал или попросил, просто хочется со всеми поделиться нашей историей и чтоб не боялись сюда водить деток! спасибо Вам огромное, делаете большую и сложную работу! но с Вами я спокойна за своего ребенка и знаю, что ему уделяют достаточно внимания!

Папа и мама Даринки Исаковой (3 года)

Хочу поблагодарить всех работников английского детского сада Тотоша ,за сегодняшнее мероприятие!  Все было настолько интересно,волнующе,радостно и позитивно)  Очень чувствовалась Ваша забота,Ваше вложение и чуть-чуть переживание.  Вы ВСЕ такие открытые,добрые и красивые)  Спасибо Вам за все,что Вы делаете с нашими детками)  Я с каждым разом все больше и больше убеждаюсь в том,что Тотоша- это именно тот детский сад,где детки все счастливы,что они получают всестороннее знание и заботу❤,что родителям беспокоится не о чем Утренник был просто бесподобный. Хотим еще!

Сорокіна Тетяна

Власник мережі «Тотоша», керівник

Закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченко за спеціальністю «Хімік, педагог».

Педагогічний стаж більше 10 років.

Заснувала 4 садочки та початкову школу «Тотоша».

Лимар Ольга
Заступник керівника по адміністративній роботі

Закінчила філологічний факультет Київського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка та Університет менеджменту освіти за спеціальністю «Практичний психолог».

Ольга працює в мережі «Тотоша» ще з заснування першого закладу. Вона була прекрасним адміністратором та улюбленим педагогом раннього розвитку для всіх діток та мам. Після декретної відпустки повернулась вже на посаду заступника керівника з адміністративної роботи.

Ліфанова  Ірина Олександрівна

Методист

Освіта: 2009 рік – спеціаліст з української філології, викладач української мови та літератури, Донецький національний університет

 • 2014 рік – вихователь дітей дошкільного віку, Донецький педагогічний коледж

Досвід роботи:

 • 08.2008 - 11.2011 – вихователь ДНЗ №264 м. Донецьк
 • 11.2011 - 11.2014 – методист з дошкільної освіти управління освіти Петровського району м.Донецька
 • 03.2015 - 12.2017 – вихователь-методист ДНЗ №160 Дарницького району м. Києва

Має Першу кваліфікаційну категорію методиста з дошкільної освіти (2015 рік)

Слива Тетяна Валеріївна

Адміністратор

Освіта: Арзамаський Державний Педагогічний Інститут ім. Гайдара, факультет «Педагогіка і методика початкового навчання»

Досвід роботи: 2014 - 2016 адміністратор центру розвитку дитини «Милославський»

2016 адміністратор дитячого центру «Трюки Науки»

Ваценок Леся Анатоліївна

Помічник вихователя

Освіта: закінчила Київський славянський університет, історичний факультет

Артемчук Вікторія Георгіївна

Педагог музики і хореографії

Закінчила НМАУ ім. Чайковського за фахомфортепіано.

У 2002-2008 рр. працювалавикладачем вшколи-студії при НМАУ ім. Чайковського.

2008-2010 рр. викладач і концермейстершколи-студії "Ділі-Ділі"

2008-2009 рр. хореограф і концермейстершколи-студії "Форс" 2010-2011 рр. концермейстер Вальдорфської школи. 2011-2012 рр. робота за контрактом концертнимпіаністом 2012-2013 рр. піаніст вс.от. "Барон" В талант-клубі Тотоша працює викладачем музики і хореографії з 2014р.
Процько Тетяна Василівна

Вихователь

Освіта: Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г.Шевченка.

Досвід роботи:2011 – 2013 рр. - вчитель інформатики, трудового навчання та креслення.

2012 – 2013 р. - вчитель «Оператор комп’ютерного набору».

2014 - 2016 рр. - вихователь днз №672.

Пройшла курси підвищення кваліфікації вихователів в ІППО імені Б. Грінченка. Відвідала курс по підготовці педагогів раннього розвитку «Ранній старт».

 Карасюк  Юлія Юріївна

Викладач англійської мови

Закінчила у 2008 р. Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти.

Мова і література (англійська)

Жовтень 2017р опанувала програму семінару «Ейдетика і ТРВЗ для малюків»

Досвід роботи: репетиторська діяльність.

 
Фролова Наталія Віталіївна

Освіта: вища педагогічна

Досвід роботи:

2010 - 2015 р - вихователь ДНЗ №170

2015 - 2017 р - ЦРД; школа "Конча - Заспа"

Курси підвищення кваліфікації вихователів в УППО імені Б.Грінченка.

Відвідала курс "Проектна діяльність. Покрокова інструкція".

Добрий день! Підкажіть, скільки діток і якого віку можуть відвідувати ваш приватний дитячий садок?

Добридень! Працюють 4 вікові групи:

2-3 роки

3-4 роки

4-5 років

5-6 років

Кожна з яких розрахована на 10 дітей.

Хто працює у штаті?

3 вихователя, методист, викладач англійської мови, хореограф, адміністратор, прибиральниця-няня.

Які години роботи садочка?

Садок працює з 8:00 до 19:00 з понеділка по п'ятницю, субота і неділя – вихідні дні. У цей час ми проводимо дитячі Дні Народження та різні навчальні семінари.

Як харчуються діти?

Харчування для мережі дитячих садочків «Тотоша» надає ліцензована компанія з 30-річним досвідом роботи. Меню розроблене з урахуванням потреб дітей дошкільного віку, затверджене Державною санітарно-епідеміологічною службою. У раціоні: свіжі овочі та фрукти, нежирне м'ясо, риба, крупи, супи, свіжа випічка, молочні та кисломолочні продукти, соки.

Їдять дітки за великим низьким столом з красивим світлим дитячим посудом. Перед їжею вони самостійно (або за допомогою вихователів) одягають фартушки для акуратного прийому їжі. Подивитися приблизне меню можна тут.

А якщо дитині не можна вживати певний продукт?

Це питання ми обговорюємо з батьками особисто і разом із ними продумуємо для такого малюка індивідуальне меню.

Садок живе за певним режимом?

Так, ми стежимо за дотриманням режиму, тому що маленьким дітям важливо відчувати стабільність, упевненість та засвоювати повторювані щоденно ритуали.

Чи є можливість залишати дитину після закриття та / або у вихідні дні? Якщо так, то за яких умов?

Так, Ви можете попередньо узгодити Ваші плани з вихователем і за додаткову оплату залишити Вашого малюка на необхідний час.

Яке приміщення виділено під садок?

Спеціальне приміщення на 1-му поверсі багатоквартирного будинку, загальна площа садка 138 квадратних метрів.

Яке планування садочка?
 •  хол для переодягання з окремими шафками для кожної дитини;
 • ігровий розвиваючий простір;
 • навчальна кімната;
 • кухня;
 • санвузол для дітей з низькими унітазами, умивальниками, дитячими дзеркалами і індивідуальними рушниками;
 • туалет для дорослих.

Прочитати детальніше про наш приміщення.

Які оздоровчі процедури проводяться у Вашому садочку?

Ми займаємося з дітьми фізкультурою: щодня вранці ми робимо зарядку, протягом дня проводяться фізкультхвилинки. Для створення здорового мікроклімату ми користуємося зволожувачами повітря. Крім того, ми намагаємося м'яко загартовувати наших малюків. Це обов'язкові щоденні заняття.

У теплу пору року ми гуляємо босоніж по траві, обполіскувати ніжки на вулиці в прохолодній воді.

Де гуляють дітки з Вашого дитячого садка?

Поруч із будинком є ​​4 нові обладнані дитячі майданчики.

Як часто діти гуляють і чи довго тривають прогулянки?

Ми гуляємо двічі на день: до обіду і після сну. Кожна прогулянка триває не менше 1 години. На прогулянках проводяться різні групові ігри, які дуже подобаються нашим діткам.

Як часто і яким чином проводиться прибирання в садку?
 • Щодня – прибирання усього приміщення за допомогою миючого пилососа і вологе прибирання поверхонь;
 • Двічі на день – дезінфекція бактерицидною лампою;
 • 1 раз на 2 тижні – генеральне прибирання дитячого садка з використанням парової швабри;
 • Кожного дня– обробка дитячих унітазів та умивальників спеціальним дезінфікуючим розчином.

Дитячий посуд регулярно після миття занурюється в медичний засіб для дезінфекції, а потім ретельно ополіскується.

Які документи потрібні для вступу в садочок?
 • Медична довідка про стан здоров'я дитини, яка оформляється дільничним лікарем (або лікуючим педіатром).
 • Медична довідка дільничного педіатра про епідеміологічне оточення.
А заняття входять у вартість? Чи є якісь додаткові збори?

Так, заняття входять у вартість. Додатковий збір тільки один – на новорічне свято (професійне свято для дітей з великою кількістю аніматорів, шоу сухого льоду, просторий гарно прикрашений зал, якісні оригінальні подарунки).

Також за додаткову оплату ми можемо запрошувати для Вашої дитини логопеда, психолога, педагогів дитячого клубу «Тотоша».

Чи видаєте Ви документи, що підтверджують оплату?

Так, квитанцію.

Чи укладається договір з батьками?

Так, ми укладаємо двосторонній договір.

У Вашому садочку діти різного віку грають разом?

У різновіковій групі створюється модель багатодітної сім'ї, в якій молодші, спостерігаючи за старшими, переймають їхній досвід. Старші в свою чергу розуміють, який шлях вони пройшли, і відчувають себе дійсно старшими. За такої моделі стосунків діти швидше і продуктивніше навчаються, оскільки для них простіше, цікавіше та зрозуміліше навчатися один в одного.

Можна ми прийдемо подивитись на Ваш садочок, познайомитися з викладачами та вихователями?

Звичайно! Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 19:00, проте краще заздалегідь зателефонувати та записатися на зустріч. Тоді в нас буде можливість приділити Вам більше часу та уваги.

Приватний англійський садочок «Тотоша» на Троєщині знаходится за адресою: вул. Радунська, 8/13

Телефони: - +38 (050) 974-50-35, +38 (067) 384-35-14