Де і коли?

  • Талант-клуб "Тотоша" (Радунська, 9б)- понеділок, середа; 17.00-18.00, 18.00-19.00.
  • Початкова школа "Тотоша" (Закревського, 93а)- вівторок 17.00-18.00, 18.00-19.00; субота 12.00-16.00

Яка вартість?

  • 1000 грн. (8 занять на місяць, тривалістю 1 година кожне)

ЗАПИС НА ЗАНЯТТЯ

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Чому саме LEGO?

Конструктори LEGO захоплюють не лише дітей, а й дорослих по всьому світу. Серед сучасних розвиваючих іграшок саме «Лего» є визнаним лідером.

Це багатофункціональний засіб навчання, який сприяє розвитку необхідних у дорослому житті якостей дитини. І це далеко не всі переваги іграшки.

Нам відомо щонайменше п'ять причин популярності LEGO.

Отже, що мотивувало нас запустити такий гурток?

1.Розвиток рухових навичок, дрібної моторики та мовлення.

Конструювання передбачає різні маніпуляції руками, а це принесе дитині велику користь. З'єднання невеликих блоків пальчиками сприяє розвитку спритності і тренує координацію. Доведено, що вдосконалення дрібної моторики безпосередньо пов'язане з розвитком мислення й мови.

2. Дитина вчиться бути уважною.

Найчастіше у малюка може не виходити з першого разу втілити ідею в життя. Це не привід опускати руки, варто просто спробувати ще раз. Гра тренує терпіння і посидючість, вчить спокійно переживати невдачі і не відступати від своїх цілей — усе для майбутнього чемпіона.

3. Конструювання — ключ до розвитку логіки і творчих здібностей.

Гра корисна для структурно-логічного і творчого мислення. Збирання деталей передбачає складну розумову діяльність, адже для втілення ідеї доведеться гарненько подумати і прорахувати свої дії на кілька кроків вперед. Малюк може проявляти фантазію і збирати конструктори за власним зразком, не обмежуючись формами, запропонованими авторами.

4. Сюжет на будь-який смак.

Виробник випускає декілька серій конструкторів. Вони відрізняються за тематикою і віком. Найбільш популярними сюжетами є LEGO Duplo (для найменших), LEGO Ninjago (для хлопчаків), LEGO Friends (для дівчаток), LEGO Star Wars (для школярів і дорослих).

5. LEGO — це знак якості.

Відомий у всьому світі бренд слідкує за якістю і безпекою своєї продукції. Конструктори виготовляють із високоякісної пластмаси, нешкідливої для дитячого здоров'я. У виробництві не використовується клей. Деталі ергономічної форми, без гострих кутів.

Зацікавилися? Телефонуйте: +38 (050) 974-50-35 +38 (067) 384-35-14

ЗАПИС НА ЗАНЯТТЯ
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК