Гра в шахи є не тільки цікавим дозвіллям, а й надзвичайно ефективним засобом для інтелектуального розвитку. Діти вчаться знаходити вихід з будь-якої ситуації, що склалася, самостійно приймати складні рішення на основі власних міркувань і умовиводів.

У грі дитина простіше освоює принципи логічного мислення, що сприяє формуванню найважливіших якостей, таких як цілеспрямованість, наполегливість, уважність, гнучкість, винахідливість і т.д.

Навчання дітей грі в шахи рекомендується починати в ранньому віці, проте рівень навчання повинен бути простим і доступним.

У дітей, які займаються шахами спостерігається активне зростання багатьох розумових здібностей:

  • Підвищується показник IQ. Згідно з результатами багатьох досліджень, IQ дитини, яка грає в шахи, в середньому на на 20-30 пунктів перевищує рівень звичайної дитини.
  • Покращується пам’ять. Розрахунок великої кількості варіантів та утримання їх в голові, змушують мозок пра-цювати з максималь-ним навантаженням. І це дає результат!
  • Розвивається логіка. Шахи - логічна гра. ЇЇ ходи взаємопов'язані і підпорядковані загальному плану. Тому вміння логічно думати розвивається в процесі самої гри.
  • Підвищується рівень уваги. Гра в шахи тренує тривалий час концентруватися на одному виді діяльності. Як наслідок, розсіяність різко знижується, а увага покращується.

Заняття шахами допомагають розвивати обидві півкулі мозку, що дуже важливо для цілісного і різнобічного формування особистості і характеру дитини. Діти, які займаються шахами, з меншими зусиллями досягають прекрасних результатів по будь-яких дисциплінах: математики, хімії, історії та ін.

В центрі розвитку ми формуємо групи за віковими категоріями:

  • 7 – 9 років
  • 9 – 11 років
  • 12 – 14 років

Тому, не зволікайте! Реєструйтесь на перше заняття з шахів!

ЗАПИС НА ЗАНЯТТЯ

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК