Оприлюднено Категорії Блог

У школі «Тотоша» ми вважаємо, що літо не лише пора відпочинку, але й сезон натхненного читання. Ми весь рік щодня зранку практикували читання за програмою Daily 5. Це дало першокласникам можливість вдосконалити свої читацькі навички, розібратись із колом улюбленої літератури, навчитись переказувати прочитане усно та письмово, ділитись цими історіями із друзями і взагалі щиро полюбити читання.

Як відомо звички формуються 21 день. Тобто за рік щоденного читання ми маємо вже сформовану звичку, яку літом теж потрібно підтримувати. Томи радимо батькам продовжувати щодня практикувати читання із дітьми. А щоб результат був ефективнішим, ми пропонуємо малечі після прочитаної історії чи книги викласти свої думки про прочитане на папері.

Звичайно, діти можуть обрати будь-яку форму та вигляд свого читацького щоденника. Це можуть бути окремі сторінки паперу, оформлена дитиною міні-книга, блокнот, різні аплікації чи малюнки тощо.

Головне, щоб у щоденнику були:

  1. Назву твору,
  2. Його автор,
  3. Головні герої,
  4. Короткий опис, про що йдеться у книзі,
  5. Ілюстрація.

Шаблони для читання від «Тотоші»

За бажанням дитина може використовувати наші шаблони читацького щоденника, які також мають свою «родзинку».

Перший шаблон можна надрукувати з двох сторін на цупкому кольоровому папері, а потім скласти його у вигляді буклету.

Скачати шаблон читацького щоденника – «Буклет»| pdf

Другий шаблон також можна надрукувати з двох сторін на цупкому кольоровому папері, а потім скласти його у вигляді книжечки.

Скачати шаблон читацького щоденника – «Книжечка» | pdf

Бажаємо вам натхненного читання та яскравого літа!