Навіщо це потрібно?

Ви помітили, що дитині четвертого року життя вже просто необхідне різноманіття? У неї з'явилися справжні захоплення, і вона стала більш самостійною. Вашого часу та досвіду вже не достатньо, щоб навчити її, наприклад, танцювати чи малювати? Спеціально для цього ми розробили програму комплексних занять, завдяки яким дитина зможе не тільки отримувати нові знання. Вона буде гармонійно розвиватися, займаючись тим, що їй дійсно цікаво!

Курс «Mini school» – це комплекс з 2-х уроків по 30 хвилин, у якому об'єднані математика і логіка, розвиток мови, навколишній світ, розвиток уваги та креативного мислення, ейдетика. Заняття, відповідні віковим програмам, допоможуть всебічно розвивати вашого маленького генія.

Що ми робимо?

  • Проводимо розвиваючі заняття з математики та логіки, розвитку мовлення, навчання читання та письма, використовуючи ейдетику і методики сучасних педагогів (Л. Петерсон, Н. Зайцева та ін.)
  • Розвиваємо інтелект, логіку, пам'ять, мислення, увагу.
  • Допомагаємо дітям вчитися працювати у команді, створювати свої проєкти.

Яким буде результат?

Діти настільки захопляться своїми різноманітними справами, що не помітять зникнення батьків, адже тепер вони займаються з педагогом самостійно. А батьки зможуть присвятити трохи часу собі.

Після регулярного відвідування таких занять у дітей помітно покращуються комунікативні навички, розвивається посидючість, довільна увага, інтелектуальні здібності та пам'ять.

Ви обов'язково помітите, як дитина почне розкривати і розвивати свої таланти. Як вона отримуватиме задоволення від улюбленої справи, яка, можливо, в майбутньому перетвориться на справу її життя.

ЗАПИС НА ЗАНЯТТЯ
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК