Навіщо це потрібно?

Головне питання батьків малюків другого року життя: «Що потрібно робити і у що грати, щоб це було корисно для дитини і допомагало їй розвиватися?»

Адже ви помітили, як змінилися потреби вашої крихітки? Тепер це не тільки їжа, сон і прогулянки на свіжому повітрі, а бажання пізнавати світ усіма доступними способами і органами чуття! Наші комплексні методики дозволяють подарувати дитині всі необхідні інструменти для гармонійного розвитку, залучити її до цікавої гри, знайти індивідуальний підхід. А ще ми допомагаємо батькам проводити час з малюком весело, корисно і без стресів!

Що ми робимо?

  • Розвиваємо моторику, координацію рухів, вчимо дитину відчувати своє тіло, використовуючи фит-боли, масажні доріжки, тунелі та інше спортивне приладдя.
  • Збагачуємо сенсорний досвід через стимуляції всіх органів чуття – показуємо картинки, даємо торкатися предметів різних текстур і форм, слухати, нюхати, пробувати на смак! При цьому дотримуємося усіх гігієнічних правил!
  • Вчимо комунікувати з іншими дітками і чужими дорослими.
  • Стимулюємо мовлення, розширюючи пасивний і активний словниковий запас малюка.
  • Слухаємо музику, вчимо логоритмічні пісеньки, граємо на музичних інструментах.
  • Пробуємо різні еко-матеріали для творчості (тісто, пальчикові фарби, маси для ліплення, природні матеріали – шишки, горіхи і т. п.)
  • Використовуємо сертифіковані гри, матеріали та іграшки, виготовлені за методиками Монтессорі, Нікітіна, Зайцева, Дьєнеша, Домана, Шічіди і багатьох сучасних педагогів та психологів.

Яким буде результат?

«Урок» триває 60 хвилин і має чітку структуру – це більше 10 видів діяльності, які динамічно змінюють одне одного, тому дитина не встигає занудьгувати або втомитися.

Наша викладачка дуже уважна до настрою і бажань кожного малюка, тому позитивні емоції й ефективність у нас максимальні!

Не забувайте, що це лише перша сходинка! Завдяки регулярності відвідувань у цьому віці ваша дитина стане уважніше, навчиться краще відчувати себе і власне тіло, керувати своїми рухами, а також чути і розуміти інших людей.

Саме в цьому віці розвиваючі заняття стають «трампліном» для вступу до дитячого садочка. Результати занять вас обов’язково приємно здивують!

ЗАПИС НА ЗАНЯТТЯ
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК