Навіщо це потрібно?
Із удосконаленням методик вивчення англійської мови провідні педагоги довели, що найкраще починати занурення у «чужу» мову з самого малечку. Такий підхід дає найкращі результати. Але як це зробити, якщо у вас немає англомовної няні, й ніхто у вашій родині вільно не володіє англійською? Рішення є. Це англомовні заняття з раннього розвитку.
Саме під час таких занять діти занурюються у атмосферу іноземної мови, як би вчать її «з нуля», називаючи предмети навколо, свої та чужі дії, характеризуючи світ англійськими словами. Тому в подальшому їм легко накопичувати словниковий запас та долати мовленнєвий бар’єр.
Що ми робимо?
- Розвиваємо усі навички та вміння дитини згідно з її віковими потребами та нормами.
- Допомагаємо дітям накопичувати словниковий запас за допомогою методики Валерії Мещерякової.
- Швидка зміна видів діяльності та велика кількість дидактичних матеріалів, ігор та іграшок дає змогу зацікавити навіть найвибагливіших маленьких учнів.
- Ми приділяємо увагу розвитку дрібної моторики, сенсорним та рухливим іграм.
- На заняттях діти співають пісеньки, вчать віршики та рухи, дивляться короткі тематичні відео, що розвиває їхні музичні здібності, відчуття ритму, різні види пам’яті та фантазію.
- А ще ми створюємо свої перші творчі шедеври з різних матеріалів, також називаючи усе англійською!
- Разом із дітками наш педагог підтримує атмосферу невимушеного цікавого спілкування, де кожен може не боятися та не соромитися заговорити.
- Усі заняття проходять виключно англійською мовою, що створює ефект англомовного середовища. Проте не лякайтеся! Якщо щось викличе у дитини труднощі, то наш досвідчений педагог знає, як цього уникнути.
- Заняття проходять у маленьких групах за віком двічі на тиждень.
Яким буде результат?
Якщо такі заняття будуть систематичними та регулярними, то дуже скоро ви почуєте від свого малятка перші англійські слова! І це буде лише перша перемога. Дитина, можливо, навіть називатиме якісь речі англійською частіше, ніж рідною, адже легше сказати «ball» аніж «м’ячик». Не хвилюйтеся, що дитина «плутатиметься у мовах», оскільки у віці 5-7 років мозок розвивається настільки, що легко «відділяє» одну мову від іншої.
Головне, що під час таких занять діти із радістю навчаються іншій мові, що відкриває перед ними двері у такий захопливий та безмежний світ. Світ знань і щоденних яскравих відкриттів. Приходьте та переконайтеся самі.