1. В нашому клубі дорослі та діти є співробітниками у процесі пізнання та освоєння світу, тому дорослі приймають активну участь у заняттях.
 2. Приводите дітей на заняття та забирати необхідно вчасно! Це допоможе вашій дитині органічно влитися у роботу групи без шкоди для навчального процесу. Інші діти також відчуватимуть себе комфортно.
 3. Заборонено приносите на заняття «домашні» іграшки. Це допоможе уникнути конфліктів у колективі.
 4. Ставтеся дбайливо до власності центру розвитку. У разі її пошкодження дорослі компенсують вартість ремонту або купівлі.
 5. Обов`язково надягайте змінне взуття, коли заходите до навчальних кімнат. Не забувайте одягати дитину зручно та брати із собою змінний одяг для занять із художньої творчості;
 6. Діти та дорослі з інфекційно-вірусними захворюваннями до занять  НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ!
 7. Будь-ласка, слідкуйте, щоб дитина була сита ДО початку заняття. Спрага та голод – погані помічники у навчальному процесі. Також можна годувати дитину під час перерв між заняттями.
 8. Заняття проходять при безпосередній участі дорослих. Відповідальність за стан здоров`я та безпеку дитини під час уроків та перерв несуть дорослі, що супроводжують дитину;
 9. На заняття дітей старших 3-х років, після узгодження із викладачем та адміністратором, батьки передають під нагляд викладача групи. На цей період відповідальність за збереження стану здоров`я дитини несуть викладачі центру розвитку «Тотоша».
 10. Під час занять вимикайте мобільні телефони.
 11. Нам приємно, коли Ви приходите до нас у доброму гуморі. Це передається Вашим дітям та нашим співробітникам, а також підвищує якість навчального процесу.
 12. На території центру НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ некоректна поведінка відносно своєї або іншої дитини. Адміністрація має право відмовити в наданні послуги за недотримання даного пункту.

 Умови оплати

 1. Оплата навчання в центрі розвитку «Тотоша» здійснюється ТІЛЬКИ за абонементною системою.
 2. Абонемент купується на 8 занять (календарний місяць). Якщо заняття припадає на неробочі, святкові дні, які встановлюються Урядом України, воно не відпрацьовується.
 3. Перший абонемент може бути придбаний з будь-якого числа місяця. Його вартість розраховується, виходячи з кількості занять, що залишилися в даному місяці. Перед придбанням першого абонемента можливе відвідування пробного заняття. Оплата пробного заняття проводиться безпосередньо перед ним. Разова оплата можлива не більше 2 разів поспіль.
 4. Якщо ви прийшли на перше пробне заняття (вам все сподобалось) і ви хочете продовжувати відвідування - обов'язково домовтесь з адміністратором про наступне заняття. Лише в такому випадку ми вас реєструємо як постійного клієнта та чекаємо на заняттях. У разі вашої відсутності (за будь яких причин) в обумовлений час на занятті, за вами не зберігається місце у групі!
 5. Оплата за абонемента на наступний місяць проводиться до 1 ЧИСЛА (на останньому занятті).
 6. Якщо абонемент своєчасно не сплачено, то адміністрація дитячого центру НЕ ГАРАНТУЄ Вам збереження місця в групі. І ВОНО МОЖЕ БУТИ ЗАЙНЯТЕ ІНШОЮ ДИТИНОЮ.
 7. При наявності абонемента та пропуску занять:
 • Пропущені дні відпрацьовуються на розвиваючих заняттях (в дні відпрацювання), відпрацьовується максимум 2 заняття;
 • Якщо заняття було відмінено адміністратором, воно відпрацьовується додатково.