Подаруйте своїм дітям цікаве дозвілля та можливість мати нових друзів вже сьогодні!

Відвідування наших гуртків- це не лише нові знання, вміння, розвиток, а ще й нові знайомства, розширення світогляду і можливість мати сучасне хобі.

З 1 вересня наша школа відкрита для всіх бажаючих. Ми відкриваємо можливість відвідувати гуртки не лише учням нашої школи, а й усім дітям Троєщини.

ЗАПИСАТИСЯ

Художня студія

Малювання - це розумовий процес. Воно є одним з найперших проявів особистості людини. Перші малюнки вказують на розвиток і працездатність мозку дитини.

На заняттях творчої студії діти навчаться не соромитись своєї творчості, адже хіба соромився Ван Гог або Пікассо? Чи українець Казимир Малевич? - Усі вони малювали плямами, лініями, мазочками, та, завдяки своїй сміливості, змогли змінили світ.

Заняття проходить у форматі майстер класів. Починаємо з бесіди, цікавих фактів по темі. Викладач малює перед учнями на дошці або мольберті, крок за кроком, пояснюючи закони та правила образотворчого мистецтва. Дитина малює, відпочиває, та дізнається про нові секрети та лайфгаки з малювання.

Як результат, після кожної теми, в учня закінчений, повністю профарбований малюнок, нові знання та навички.

Вік 6-8, 9-11 років
Графік занять Пн, Ср 17:00-18:00, 18:00-19:00
Можливість відвідувати один або два рази на тиждень
Вартість
У вартість входять всі матеріали
Групове заняття 350 грн
Абонемент 4 заняття 1200 грн
Абонемент 8 занять 2000 грн
Індивідуальні заняття
60 хв 450 грн
90 хв 600 грн

Дмитро Вавровський

вчитель образотворчого мистецтва >>>

Вокал, гра на гітарі, гра на синтезаторі

Заняття з вокалу
До курсу навчання входять такі складові, як розвиток слуху, вокального діапазону і почуття ритму, постанова дихання: навчимося дихати діафрагмою і освоїмо дихальну гімнастику, вокальні вправи для чистого інтонування, вправи для розвитку дикції та артикуляції, вивчення сучасних пісень/зарубіжних пісень, позбудемося психологічних зажимів, пов’язаних зі співом і виступами перед аудиторією.

Заняття з гри на фортепіано
На індивідуальних заняттях гри з фортепіано дитина вивчає базову теорію музики, розвиток музичного слуху, почуття ритму, музичої пам'яті, постановка рук, оволодіння навичками гри на фортепіано, розвиток «швидкості пальців», підбір репертуару відповідно до побажань учня.

Заняття з гри на гітарі
На заняттях гри на гітарі дитина опанує перебором і боєм акорди, аплікатури різного рівня складності, навчання грі соло і акомпанування, базова теорія музики, постановка рук та основні навички гри, розбір музичних творів

Вік
Графік занять Пн - Пт 15:00-19:00
Вартість 400 грн

Мартиненко Вячеслав

вчитель музичного мистецтва >>>

Шахи

Мета шахового гуртка – це навчити дітей грати шахи, окрім цього шаховий гурток має на меті розвиток логічного мислення, пам’яті, самостійності, дисциплінованості, взаємоповаги та терпіння. Також розвиток критичного мислення та прийняття спокійних та виважених рішень.

Шахи - це не тільки гра, яка дає багато радості, задоволення дітям, але й дієвий, ефективний засіб їх розумового розвитку, допитливості, пам'яті.

Тематика занять з шахів передбачає засвоєння учнями знань із теорії, практики та історії шахового мистецтва, прищеплення любові до цієї древньої і захоплюючої гри, ознайомлення із правилами шахової гри, основними проблемами які виникають в процесі шахових поєдинків, навчання ведення боротьби розумно і послідовно в поступово ускладнюючих позиціях.

Вік 8-9 років, 10-11 років
Тривалість 60 хв
Рівень початківець
Вартість Разове 200 грн
Абонемент
8 занять (двічі на тиждень) - 1400 грн
12 занять (тричі на тиждень) - 1800 грн

Василевський Дмитро

вчитель інформатики та викладач додаткових занять >>>

Програмування "Scratch"

Scratch – це візуальна мова програмування, у якій код створюється шляхом маніпулювання графічними блоками.

Вивчення програмування через Scratch дає початукові уявлення про основні концепції програмування. Діти створюють ігри та мультфільми на основі мови програмування Scratch.

На занятях курсу Scratch діти навчаться створювати захоплюючі анімаційні сцени та переходів між ними, створювати власний проект на основі вивчених навичок та реалізовувати творчі ідеї та застосування всіх вивчених концепцій

 

Вік 7-9 років
Тривалість 60 хв
Рівень "Початківець" 12 занять (1,5 місяці, двічі на тиждень)
Вартість Курс 2400 грн
Пробне заняття 250 грн

Василевський Дмитро

вчитель інформатики та викладач додаткових занять >>>

    Запис на гурток

    Контакти