Оприлюднено Категорії Новини

Тоді є гарна новина! Починається набір на новий навчальний рік у дитячі садочки «Тотоша»

Чому заняття в «Тотоші» ніколи не бувають нудними?

Бо наші садки працюють за фінською методикою навчання, а це означає, що внутрішній потяг до знань та зацікавленість дітей - для нас найголовніше‼️

Для цього ми створили авторські програми, які включають в себе актуальні теми, які цікавлять сучасних дітей.

І щоб всі ці заняття були такими класними, ми підбираємо в свою команду лише най-найкращих вихователів і педагогів, у яких горять очі і є непереборне бажання створювати проєкти, втілювати цікаві ідеї та досліджувати світ разом з малюками.

Щоб зробити заняття насиченими і яскравими, ми використовуємо велику колекцію якісних ігор та матеріалів від найкращих світових та українських брендів.

Ми прискіпливо стежимо навіть за якістю друкованих електронних матеріалів, щоб вони були чіткими, зрозумілими та яскравими. Ми закуповуємо ці матеріали лише у перевірених розробників.

Кожне заняття в «Тотоші» унікальне, бо його готує та проводить професійний педагог, але при цьому воно є системним, від заняття до заняття дитина все більше розвиває певні навички (логічне мислення, зв’язне мовлення, координацію рухів, вчиться писати, рахувати тощо) та пізнає довколишній світ все більше.

Після закінчення садків «Тотоша» наші випускники з легкістю вступають до найкращих шкіл Києва, адже вони повністю готові до першого класу.

Ми навчаємо малюків любити знання і слідувати за своєю допитливістю, бо віримо, що саме це є фундаментом майбутнього успіху в житті!

Запрошуємо на екскурсію!

+380509745035
+380673843514