Кейтеринг для дитячих садочків та шкіл

ЗАМОВИТИ

Вітаю!

Я, Сорокіна Тетяна, як власник садочків і шкіл “Тотоша”, добре знаю всі нюанси, пов’язані з харчуванням дітей у дитячому закладі.

Тому відкрила кейтеринг, який допоможе власникам годувати дітей так, щоб були задоволені батьки,смачно нагодовані діти, а контролюючі органи не мали претензій до керівників.

Чому ми впевнені у своєму дитячому харчуванні?

У співпраці з досвідченими технологами та спеціалістами з системи HACCP ми обладнали кухню за всіма сучасними стандартами та отримали необхідні для закладу дитячого харчування документи.

Розробили меню на основі 10-річного досвіду годування дітей у наших дитячих садках.
Це меню унікальне тим, що воно максимально задовольняє потреби та смаки дітей, наближено до звичного домашнього харчування і повністю відповідає державним вимогам до харчування дошкільнят.

У нашій чудовій команді працюють кухарі з вищою освітою та великим досвідом роботи у сфері дитячого харчування. Ви б бачили їх у роботі! Яку ароматну випічку вони печуть, як круто вміють піднести дітям корисні продукти, щоб вони їх їли із задоволенням, як переживають за якість та кількість, щоб дітки були ситі та щоб їм обов'язково було смачно.

Ми працюємо за договорами з перевіреними постачальниками свіжих та екологічних продуктів. Це дозволяє нам готувати максимально корисні та вітамінізовані страви. У процесі приготування страв ми завжди наголошуємо на збереженні вітамінів і корисних речовин у продуктах, тому уникаємо надмірної термічної обробки.

Також хочемо звернути вашу увагу, що ми надаємо вам 4 види меню на вибір:

Стандартне

Збалансоване меню, яке містить смачні та корисні для здоров'я страви з м'ясом, рибою, різними крупами та овочами, хлібобулочними виробами та молочними продуктами.

Завантажити приклад меню >>>

Вегетаріанське

Цей варіант підійде дітям, які не вживають тваринний білок. Він замінений рослинним (бобові та тофу). Супи, основні страви, десерти та напої – в їх основі виключно натуральні компоненти рослинного походження.

Завантажити приклад меню >>>

Безлактозне

Це меню для дітей, які не використовують продукти, що містять лактозу. В основі меню - дитяча їжа на рослинному молоці та інші безпечні для їхнього здоров'я продукти.

Завантажити приклад меню >>>

Безглютенове

Якщо дитина страждає на непереносимість глютена, це меню розроблено спеціально для нього. Воно містить крупи, макарони, випічку із безглютенової сировини.

Завантажити приклад меню >>>

Наші страви

IMG_8940
IMG_8381
IMG_8569
IMG_8956
IMG_8981
IMG_8951
IMG_8495
IMG_8651
IMG_8971
IMG_8963
IMG_8694
IMG_8940 IMG_8381 IMG_8569 IMG_8956 IMG_8981 IMG_8951 IMG_8495 IMG_8651 IMG_8971 IMG_8963 IMG_8694

Виничук Катерина

управляюча кейтерингової компанії

Виничук Катерина

управляюча кейтерингової компанії

    Замовити кейтеринг

    Запрошуємо
    на дегустацію!

    +38 050-673-71-38

    Катерина Виничук