Навіщо це потрібно?

Здається, що таке питання вже не повинно виникати ні у кого, чи не так? Англійська сьогодні не просто необхідна, без неї важко уявити освічену й успішну людину. Питання полягає насамперед у тому, коли все-таки краще починати вивчення англійської?

Чим раніше дитина зануриться у глибини нової мови, тим легше їй буде заговорити нею, не боятися спілкуватися, накопичувати словниковий запас. Вибираючи раннє вивчення англійської, ви робите дитині величезний подарунок, адже в майбутньому їй буде легше продовжити вивчення мови, у неї не виникатиме мовленнєвого бар'єру.

Що ми робимо?

  • Намагаємося зануритися в мовленнєве середовище, адже протягом всього заняття ми говоримо тільки англійською.
  • Слухаємо пісні, танцюємо, малюємо і ліпимо, розвиваємо моторні навички і все це робимо англійською.
  • Використовуємо ляльковий театр і відеоматеріали, а також численні посібники, щоб стимулювати усі сенсорні системи.
  • Накопичуємо пасивний і активний словниковий запас.
  • Вчимося комунікації, адже головне – не боятися заговорити.
  • Зі старшими дітками вчимо алфавіт, читаємо і пишемо.
  • Проводимо заняття 2 рази на тиждень по 50 хвилин.

Яким буде результат?

Дитина познайомиться з англійською мовою. Це станеться легко і невимушено через ігри, пісні, танці та творчість. Англійська гармонійно увійде до її життя і стане невід'ємною його частиною. Також ваш малюк вивчить слова і фрази з різних тем, запам'ятає пісні, буде пробувати самостійно відповідати на запитання учителя, навчиться розрізняти на слух англійські слова, фрази та речення, вивчить букви, з часом почне збирати з них прості слова та читати їх.

Можливо навіть, що деякі поняття дитині легше та цікавіше буде називати англійською, ніж рідною мовою. Таке часто відбувається, адже дітям так подобаються заняття і нові слова, що вони хочуть їх використовувати всюди! Не хвилюйтеся, з часом малюк усвідомить, де яка мова і коли нею доцільно користуватися.
Наші заняття допоможуть вашій дитині закохатися в англійську мову!

ЗАПИС НА ЗАНЯТТЯ
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Ми знаходимося за адресою: вул. Радунська, 8/13