Пройдіть бескоштовну діагностику здібностей, знань, умінь і навичок дитини у клубі «Тотоша»!

Ми знаємо, що турботливі батьки, які бажають, щоб дитина зростала розумною, уважною, творчою та успішною, обов’язково переймаються також і рівнем знань, умінь і навичок, які на певному етапі дорослішання повинно мати у своєму арсеналі їхнє дошкільнятко.

Звичайно, не варто забувати, що кожна дитина – індивідуальність, а отже, має власний темп інтелектуального, фізичного та психічного розвитку. Саме зважаючи на всі фактори, а також намагаючись спокійно і без стресів залучати й мотивувати маленьких дітей до навчання, ми пропонуємо вам пройти всебічну діагностику у клубі «Тотоша».

Як це виглядає?На перший погляд, таке серйозне слово «діагностика» – це комплекс завдань, які допоможуть виявити, чи відповідають віковій нормі знання та компетенції особи. Протягом 30-40 хвилин наші досвідчені профільні педагоги запропонують дитині (у присутності або, за бажанням, без присутності батьків) у легкій та невимушеній формі виконати завдання та вправи, які наочно продемонструють рівень розвитку дитини на даному віковому етапі.

Ви можете пройти такі види діагностики:

1.      Діагностика сенсо-моторного розвитку дитини від 1 до 3 років.

Проходить у ігровій формі, де з допомогою дидактичних ігор, матеріалів та іграшок наші професійні педагоги зроблять висновок, чи усе гаразд із дрібною моторикою дитини, її сенсорним сприйняттям, мовленнєвими навичками (розуміння та відтворення звуків, слів), інтелектуальними здібностями, пам’яттю відповідно до загальних вікових вимог. Також за підсумками діагностики батьки отримають рекомендації стосовно допомоги дитині у її сенсо-моторному розвитку. 

2.      Діагностика готовності за 1 рік до передбачуваного вступу до школи.

Саме за 1 рік до вступу до школи постає необхідність зрозуміти, чи потрібно буде дитині залишитися на дошкільному етапі іще деякий час, можливо, більше року. Отже, за комплексною програмою ми у дружній атмосфері проведемо тестування з розвитку мовлення, загальних знань, інтелектуальних здібностей, логічного мислення, різних видів пам’яті, письмових навичок, математичних знань та довільної уваги. За результатами діагностики батькам будуть надані висновки та рекомендації щодо психологічної допомоги дитині старшого дошкільного віку, а також  наші педагоги дадуть поради щодо поліпшення та систематизації знань під час підготовчого до школи етапу.  

3.      Діагностика готовності до оволодіння англійською мовою.

Під час цієї діагностики, яка розрахована як на дітей, які уже займалися вивченням англійської, так і тих, хто лише збирається почати вивчення, наші досвідчені викладачі запропонують малюкам у ігровій формі перевірити фонематичний слух (послухати і повторити слово), а також перевірять загальні уміння та навички дитини та мотивацію до вивчення іноземної мови. Наприкінці діагностичного заняття дитина гарантовано зможе запам’ятати і відтворити не менше 5-ти нових для неї англійських слів! Приходьте і переконайтеся самі!

Пройшовши діагностику у наших висококласних педагогів, вам, любі батьки, стане зрозуміло, що ваш маленький геній насправді уміє та знає, а над якими напрямами знань іще варто попрацювати. Це чудовий досвід, як для вас, так і для дитини! Чекаємо на вас!

Безкоштовна!

Запис за телефонами або заповніть форму  (044) 391 44 77, (096) 361 36 61, (050) 239 30 51