Ці непосидьки розвиваються дуже швидко. Буквально тиждень за тижнем ми спостерігаємо їхнє серйозне інтелектуальне зростання. Вони цікавляться чи не всім на світі, радіють тим, що вміють розмовляти, і намагаються самовиразитися. Незабаром у цих малюків складний період – криза трьох років. Вони стають упертішими, відстоюють свої права і тупають ніжками. Цього не варто боятися. Наші досвідчені педагоги раннього розвитку знають, як спрямувати їхню вибухову енергію у мирне русло.

Ми вивчили можливості і потреби дітей цього віку і склали для них програму комплексних розвиваючих занять, що ґрунтується на найкращих світових розробках у сфері дошкільного навчання. У цьому віці малюки вже більш посидючі та серйозні. Вони можуть виконувати багато різних завдань, складніших, ніж раніше. Дуже яскраво проявляються особливості їхнього характеру. Одним подобаються активні ігри й танці, іншим – пальчиковий живопис або конструювання.

Діти відвідують годинні розвиваючі заняття, котрі складаються із двох уроків по 30 хвилин. В програму входять такі предмети: розвиток мови, логіка, музика, творчість. Відвідування занять із цих предметів дозволяє дитині розкрити свій потенціал у різних напрямках, а також рівноцінно розвиватися – розумово та фізично. Батькам комплексні розвиваючі заняття разом з дітьми дарують можливість глибше пізнати потреби і схильності своєї дитини, а також демонструють прості методи домашнього навчання.

Усі уроки проводяться відповідно до розроблених вікових програм. Кожне заняття має свою тему. Цій темі присвячені ляльковий спектакль, завдання загальноосвітнього характеру і виріб (саморобка). Решта завдання спрямовані на:

  • розвиток логіки, мислення, уваги, пам'яті, фантазії, дрібної та великої моторики;
  • навчання лічбі та читанню;
  • розвиток музичного слуху і голосу, відчуття ритму;
  • розвиток творчих навичок;
  • формування комунікативних навичок;
  • фізичну підготовку.

Розвиваючі заняття проходять 2 рази на тиждень в дитячому центрі розвитку за адресою: вул. Радунська 9 б.
Тривалість: 60 хвилин, не включаючи перерви між уроками.
Групи комплектуються за віком і рівнем підготовки дітей.

ЗАПИС НА ЗАНЯТТЯ
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК