Закладаючи фундамент дитячого садка «Дім дружби», ми керувалися двома питаннями: перше – до якого дитячого садка ми би віддали своїх дітей сьогодні? І друге: у якому дитячому садку розвиток дитини відбувався б найбільш гармонійно?

Усі батьки хочуть, щоб їхня дитина росла здоровою, допитливою, розумною, вільною і радісною. Наші педагоги, спираючись на багаторічний досвід роботи з дітьми, поставили за мету виконання саме цього завдання.

Чим відрізняється «Дім дружби» від інших дитячих садків? Перш за все, своєю атмосферою. Дитина потрапляє у доброзичливе, дружнє середовище, де її радо зустрічають і приймають як неповторну особистість. Такий підхід сприяє різнобічному розвитку і формуванню самостійного мислення у дитини, котра згодом не буде боятися проявляти різні грані своєї індивідуальності і висловлювати свою думку.

Ми намагаємося не загрузнути в рутині, а запалити вогник цікавості в очах дитини, показавши їй, який різноманітний і прекрасний світ: природа, люди, рідне місто. Діти регулярно їздять на екскурсії – до міських парків, музеїв, відвідують художні виставки та вистави тощо.

У такій атмосфері і однолітки з групи, і педагоги стають близькими друзями, діти вчаться довіряти оточуючим, зав'язувати знайомства, підтримувати контакти, розвивати навички спілкування, а це, як відомо, дуже важливі навички, незамінні під час подальшого становлення особистості.

Батьки, котрі оцінили роботу наших педагогів, приводять сюди другу і третю дитину. Девіз дитячого садка «Дім дружби»: ми одна велика сім'я. Ми робимо все, що в наших силах, щоб вашим дітям було комфортно, радісно і цікаво відвідувати дитячий садок.

Записуйтеся до нашого садка!

Адреса: м. Київ, вул. Милославська,  47а

Телефони: +38 (050) 974-50-35, +38 (067) 384-35-14