Новости

Ментальна арифметика

ЩАСЛИВА І РОЗВИНУТА ДИТИНА – ГОРДІСТЬ БАТЬКІВ
Ментальна арифметика допомагає цього досягти. Методика тренує швидкість сприйняття та обробки інформації, розвиває обидві півкулі мозку одночасно за рахунок уявної візуалізації обчислень на рахівницях абакус. Висока швидкість усного рахунку – не головний, але цікавий «побічний» ефект.

Подробнее...

Сімейно-дитяче свято "Діти надихають"

Мережа дитячих закладів "Тотоша" знову запрошує на сімейно-дитяче свято в парку Деснянський. Приходьте всією родиною 16 вересня з 10.00 до 14.00 години.

Пройдіть бескоштовну діагностику здібностей, знань, умінь і навичок дитини у клубі «Тотоша»!

Ми знаємо, що турботливі батьки, які бажають, щоб дитина зростала розумною, уважною, творчою та успішною, обов’язково переймаються також і рівнем знань, умінь і навичок, які на певному етапі дорослішання повинно мати у своєму арсеналі їхнє дошкільнятко.

Звичайно, не варто забувати, що кожна дитина – індивідуальність, а отже, має власний темп інтелектуального, фізичного та психічного розвитку. Саме зважаючи на всі фактори, а також намагаючись спокійно і без стресів залучати й мотивувати маленьких дітей до навчання, ми пропонуємо вам пройти всебічну діагностику у клубі «Тотоша».

Як це виглядає?На перший погляд, таке серйозне слово «діагностика» – це комплекс завдань, які допоможуть виявити, чи відповідають віковій нормі знання та компетенції особи. Протягом 30-40 хвилин наші досвідчені профільні педагоги запропонують дитині (у присутності або, за бажанням, без присутності батьків) у легкій та невимушеній формі виконати завдання та вправи, які наочно продемонструють рівень розвитку дитини на даному віковому етапі.

Подробнее...

Як допомогти дитині легко і ефективно адаптуватися до дитячого садочка

 

Шановні батьки!

16 вересня запрошуємо вас на лекцію “ Як допомогти дитині легко і ефективно адаптуватися до дитячого садочка“ .

 

Подробнее...

Запрошуємо вас на День відкритих дверей!

Дорогі батьки нашого району! Раді запросити вас 16 та 17 серпня на День відкритих дверей, до нового дитячого закладу мережі "Тотоша"!

Лише в ці дні на вас чекають безкоштовні заняття:

-Садок повного дня

-Ясельна група

-Ранній розвиток від 6 місяців

-Комплексні заняття від 2-х років

-Підготовка до школи

-Англійська мова

Діагностика логопеда лише за 30 грн.

Розіграш цінних призів

ЗНИЖКА до 50% при купівлі абонементу на вересень!

Подробнее...