Інтерактивна казка "Снігова королева" - неймовірне новорічне свято в Тотоші!

Кожного року ми створюємо справжню казку для малят. І це не просто слова. Вся наша команда починає готуватися за декілька місяців до свят.  Ми не просто беремо сценарій та вчимо ролі, ми повністю самі пишемо сценарій з цікавим, захоплюючим сюжетом та незвичайними іграми та завданнями. Грандіозні декорації для фото зони також авторські. Всі герої казки не наймані аніматори, а наші співробітники, які легко знайдуть спільну мову з дітками будь якого віку.

Подробнее...

Англійський садочок "Тотоша" вітає малюків та дорослих зі святом Святого Миколая!

В нас теж було свято, прекрасне, чарівне свято) Стільки було розваг, діти та дорослі поринули у справжню передноворічну казку.

Подробнее...

Педагоги прошли тренинг по оказанию первой неотложной помощи

Безопасность детей для нас на первом месте. Наши помещения продуманы до мелочей, игрушки и мебель экологичны и изготовлены из самых лучших материалов. У нас маленькие группы и большое количество воспитателей. Дети не на секунду не остаются без присмотра.
Но бывают непредвиденные, экстренные ситуации и каждый должен знать как поступить. Поэтому периодически наши педагоги проходят различные курсы и семинары - тренинги.

Подробнее...

Святий Миколай завітав у Монтессорі садочок

Монтессорі садочок в цьому році перший відсвяткував свято Св.Миколая. Дітки традиційно цекають на це свято, як на початок новорічних святкувань. Готувалися дуже ретельно. Вчили пісні, вірші, репетирували танці. І... дочекалися!

Свято пройшло на найвищому рівні. Все, все вдалося, дітки на годину перемістилися у справжню казку. Батьки до сліз раділи, що мають таких талановитих діток.

Подробнее...

Інтерактивна казка "Снігова королева"

Скоро, зовсім скоро прийде чудова пора - Зима! А разом з нею чарівне свято - Новий рік! 
Ми вже розпочали підготовку до цього свята, приготували нову інтерактивну казку «Снігова королева»

Подробнее...